Dzisiaj w Gdańsku rozpoczęły się 11. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2015. Jest to największe w Polsce i drugie w Europie spotkanie przedstawicieli branży transportu szynowego. Grupa PKP jest współorganizatorem tego wydarzenia. Targom towarzyszy bogaty program, m.in. debaty, konferencje, liczne seminaria i prezentacje firm.

Targi są doskonałą okazją do spotkań i rozmów z klientami w mniej formalnej atmosferze, poświęconych obecnie realizowanym przedsięwzięciom i planom. To również szansa na rozpoznanie kierunków rozwoju branży.

PKP Informatyka i Kolejowe Zakłady Łączności prezentują się na wspólnym stoisku Grupy PKP obok: PKP S.A., PKP PLK, PKP CARGO, PKP LHS, PKP Intercity, PKP SKM w Trójmieście i PKP Energetyki.

Elementami wystroju stoiska Grupy są urządzenia dostarczane przez KZŁ, m. in. wyświetlacz peronowy, zegar kolejowy, biletomat z tablicą informacyjną, duży infokiosk dotykowy (wyświetlacz: 70 cali) i nowy system łączności dyspozytorskiej (SLK). System ten będzie miał dzisiaj swoją premierę podczas specjalnie przygotowanego seminarium dla klientów i kontrahentów.

Poniżej kilka zdjęć naszego stoiska.

 

563