AKTUALNOŚCI

28 czerwca 2018 roku odbyła się konferencja „Kolejowe Pojazdy Autonomiczne – perspektywa zastosowania” organizowana przez PKP S.A. oraz Stowarzyszenie Ekspertów i Menedżerów Transportu Szynowego. PKP Informatyka spółka z o.o. była partnerem branżowym wydarzenia.

W dniach od 14 do 16 maja w Katowicach odbyła się 10. jubileuszowa edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego. PKP Informatyka była partnerem sesji poświęconej transportowi intermodalnemu.

Szukamy pracowników: Programista – Warszawa; Architekt systemów – Łódź; Architekt rozwiązań TSL – Kraków. Szczegółowe informacje dotyczące ofert pracy można znaleźć w zakładce O nas/kariera.

Grupa LOTOS, Poczta Polska, Telewizja Polska, Enea Serwis i Kolejowe Zakłady Łączności 20 kwietnia 2018 r. w siedzibie Ministerstwa Energii podpisały porozumienia dotyczące wspólnych działań na rzecz rozwoju elektromobilności. W uroczystości wzięli udział: minister energii – Krzysztof Tchórzewski oraz wiceministrowie: energii – Michał Kurtyka, inwestycji i rozwoju – Andżelika Możdżanowska, infrastruktury – Marek Chodkiewicz, a […]

https://www.youtube.com/watch?v=TBe4ZI9Hggw&feature=share

20 marca br. PKP Informatyka po raz pierwszy od wielu lat prezentowała swój produkt na europejskich targach Digital Fair, organizowanych w Brukseli przez CER (Wspólnota Kolei Europejskich oraz Zarządców Infrastruktury Kolejowej). Tematyka targów dotyczyła innowacyjnych rozwiązań funkcjonujących w sektorze kolejowym.

„Bilkom 3.0 będzie profilował użytkownika. Przez poznanie preferencji dotyczących komfortu podróżowania, czasu przejazdu, ceny biletu, wysokości zniżek − system automatycznie dopasuje indywidualną ofertę. Tworząc kolejne funkcjonalności, wychodzimy z założenia, że podróż koleją odbywa się od drzwi do drzwi, a nie tylko od stacji do stacji” – mówi w wywiadzie dla Kuriera Kolejowego prezes PKP Informatyka Tomasz Miszczuk. 

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Tego dnia upamiętniamy żołnierzy antykomunistycznego podziemia niepodległościowego, którzy nie złożyli broni i nie pogodzili się z okupacją sowiecką Polski po II Wojnie Światowej. Na licznych apelach i uroczystościach Polacy oddają hołd Bohaterom.

Jedynka w drodze” to audycja słowno-muzyczna z telefonicznym udziałem słuchaczy oraz gości w studiu. O nowej platformie sprzedażowej Bilkom.pl, Pakiecie Podróżnika i planach na przyszłość rozmawiali red. Kajetan Tłokowski i Prezes PKP Informatyka Tomasz Miszczuk. Zapraszamy do odsłuchania rozmowy.

WordPress Video Lightbox